Україна - лідер за часткою відеореклами в інтернеті серед країн Центральної та Східної Європи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна - лідер за часткою відеореклами в інтернеті серед країн Центральної та Східної Європи

Технології&Авто
183
Україна лідирує серед країн Центральної та Східної Європи за часткою відеореклами в інтернеті, друге місце за цим показником посідає Польща, передає польське видання Puls Biznesu.
“Серед 12 країн нас випереджає тільки Україна, де частка показів реклами у відеоформаті перевищує 75%. У Польщі кожна четверта реклама використовує відео, це в 2 рази більше, ніж середній показник у регіоні і трохи більше, ніж у Чехії? що зайняла третє місце”, – повідомляє видання.
За даними газети, в поточному році на рекламу в відеоформаті в інтернеті в Польщі рекламодавці витратять більше $ 30 млн, що на 10-20% більше, ніж роком раніше.
“Зростаючий інтерес до відео можна пояснити двома факторами. Реклами цього типу часто дають кращі результати, ніж традиційні банери, а також у багатьох випадках є доповненням до реалізованих в традиційних медіа рекламних кампаній”, – цитує видання Агнешку Поріцька з компанії Gemius.
Експерти, на яких посилається газета, також відзначають зростаючу популярність YouTube, який щомісяця дивляться близько 14 млн поляків з 38 млн громадян країни. Крім того, власні відеосервіси активно розвивають польські компанії.
Крім вищесказаного нагадаємо, раніше Інтернет Асоціації України (ІнАУ) підрахувала, що обсяг українського ринку медійної інтернет-реклами в 2012 році склав 594 млн грн, а це приблизно на 50% перевищує обсяг попереднього року.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас