Арбузов анонсував створення «Прозорих офісів» у всіх областях України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Арбузов анонсував створення «Прозорих офісів» у всіх областях України

Казна та Політика
1970
У 2014 році в кожному районному центрі Вінницької області повинні бути створені «Прозорі офіси», де будуть надаватися адміністративні та соціальні послуги для громадян. І практика створення подібних офісів повинна поширитися в усіх областях України, а не тільки в «пілотному» Вінницькому регіоні. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов під час робочої поїздки в м. Вінниця.
«Удосконалення надання адміністративних і соціальних послуг є одним з головних завдань, які поставив перед Урядом Президент України Віктор Янукович. У його програмі були закладені ті речі, які сьогодні вже працюють – ми бачимо це на прикладі Вінницького регіону. Це – зрозумілі та зручні послуги для громадян, які дозволяють не тільки отримати консультацію, а й оформити відповідні документи», – заявив Сергій Арбузов.
Він підкреслив, що за допомогою «Прозориих офісів» буде забезпечено нову якість роботи з громадянами. Адже їх діяльність побудована на основі Єдиної інформаційно-аналітичної системи соціального захисту населення. Таким чином, насамперед, зменшиться кількість паперів, які потрібно збирати і обробляти, а також значно підвищиться ефективність використання коштів.
«Головна мета – забезпечити адресність соціальної підтримки, зробити послуги якісними і доступними. Система соціального забезпечення не повинна бути перешкодою, яку людям потрібно долати. Тому, створення мережі центрів надання адміністративних і соціальних послуг допоможе виконати це завдання. Вони працюватимуть за принципом єдиного вікна. Це зручно і добре зарекомендувало себе у світі», – підкреслив Перший віце-прем’єр.
Він додав, що досвід роботи й практичні результати діяльності такого центру у Вінниці свідчать, що даний формат є ефективним і може розглядатися, як модель для поширення на всю Україну.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас