Австралія значно спростила оформлення віз для українців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Австралія значно спростила оформлення віз для українців

Світ
2089
Австралія ввела для громадян України спрощений порядок оформлення віз за допомогою електронного оформлення документів з 22 липня.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ.
Згідно з ним, з 22 липня 2013 вводиться спрощений порядок оформлення українцям віз для в’їзду до Австралії з метою туризму, відвідання родичів або друзів і бізнесу (без права на роботу) із запланованим терміном перебування до трьох місяців.
При цьому для оформлення відповідної візи заявники повинні заповнити анкету, яка розміщена на веб-сайті департаменту імміграції та громадянства уряду Австралії.
Зокрема, заповнену електронну анкету необхідно відправити на вказану адресу електронної пошти.
Також у повідомленні наголошується, що в разі прийняття позитивного рішення візового клопотання заявника йому буде відправлено електронного листа про підтвердження дозволу на в’їзд до Австралії.
Зазначений документ (підтвердження) повинен бути роздрукований і представлений заявником при перетині державного кордону Австралії разом із закордонним паспортом.
У повідомленні сказано, що українці можуть також у звичайному порядку звертатися в посольство Австралії в Росії з клопотаннями про оформлення ним відповідних віз.
Як повідомлялося, в травні 2012 року Австралія скасувала вимогу до громадян України для оформлення візи відправляти оригінал закордонного паспорта в посольство Австралії в Росії та Україні за сумісництвом.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас