"Укрзалізниці" хочуть заборонити скасовувати потяги без дозволу областей — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрзалізниці" хочуть заборонити скасовувати потяги без дозволу областей

Казна та Політика
381
Верховній Раді запропонували зобов’язати “Укрзалізницю” погоджувати розклад і графік руху пасажирських поїздів з обласними державними адміністраціями.
Відповідний проект закону зареєстрований в Раді 24 липня під авторством п’яти депутатів з Партії регіонів, Компартії і “УДАРу”.
“Зосередження всіх повноважень з формування, утвердження і зміни графіка руху поїздів виключно в компетенції “Укрзалізниці” унеможливлює планування місцевими держадміністраціями транспортних і пасажирських потоків при розробці планів, програм соціально-економічного розвитку територій. Інвестиційна привабливість територій, які в будь-який час з ініціативи “Укрзалізниці” можуть бути позбавлені залізничного транспортного сполучення, є нульовою”, – зазначають депутати у пояснювальній записці до свого законопроекту.
На їх думку, якщо УЗ змусити погоджувати графік руху поїздів з місцевою владою, це дозволить забезпечити збалансований розвиток регіонів.
Нагадаємо, “Укрзалізниця” неодноразово скаржилася, що пасажирські перевезення – збиткове підприємство. Раніше повідомлялося, що компанія зі своїх коштів дотує поїздку кожного пасажира у дальньому сполученні на 84,5 грн, а в приміському – 9,5 грн.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас