ЄБРР: Україна може подвоїти виробництво сільгосппродукції — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЄБРР: Україна може подвоїти виробництво сільгосппродукції

Аграрний ринок
405
Європейський банк реконструкції та розвитку підтримав ідею створення лізингових програм для українських сільгоспвиробників. Це дозволить забезпечити аграріїв доступною і якісною технікою.
Про це в інтерв’ю телеканалу БТБ заявив директор Департаменту аграрного бізнесу ЄБРР Жиль Меттеталь.
«Схема лізингу дозволяє фінансовим інститутам гарантувати позики для фермерів, щоб вони могли інвестувати в нові машини. Деяким потрібен не самий новий комбайн, схожий на космічний корабель, а просто хороша вітчизняна машина, яка обійдеться дешевше і стане хорошим компромісом», – зазначив Меттеталь.
Також директор департаменту аграрного бізнесу ЄБРР зазначив, що міжнародні виробники сільськогосподарської техніки зацікавлені у спільних підприємствах в Україні.
«Мені здається, це гарна ідея, тому що Україні потрібно багато інвестицій в аграрний сектор. За наявності хороших технологій країна може подвоїти виробництво сільськогосподарської продукції. Ми знаємо, що міжнародні виробники сільськогосподарського інвентарю зацікавлені інвестувати в регіон», – підсумував Меттеталь.
Нагадаємо, раніше міністр аграрної політики Микола Присяжнюк повідомляв про наміри уряду запустити в Україні виробництво техніки спільно з провідними світовими компаніями. Зокрема, вже ведуться переговори з John Deere і CLAAS.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас