Повний колапс: Влада США не виділить грошей на порятунок Детройта — Finance.ua

Повний колапс: Влада США не виділить грошей на порятунок Детройта

Світ
4173
Американський Детройт, який у середині липня попросив визнати себе містом-банкрутом, не отримає грошей з федерального бюджету, заявив міністр фінансів США Джек Лью.
Він пояснив, що проблема з боргами виникла у колишньої столиці американського і світового автопрому досить давно, муніципальна влада повинна вирішити питання з кредиторами самостійно.
Разом з тим міністр обіцяв підтримувати Детройт у рамках різних федеральних програм. Наприклад, уряд дасть грошей на знесення старих будівель, тільки це навряд чи серйозно допоможе місту. У Детройті призначили кризового керівника Кевіна Орра, який до цього успішно провів операцію з порятунку компанії Chrysler.
Нагадаємо, Детройт подав прохання про банкрутство. Колись процвітаюча столиця американського автопрому розорена. У міста набралося 20 млрд доларів боргів, і жителі масово роз’їжджаються по сусідніх штатах.
У міської влади немає коштів навіть на підтримку елементарної інфраструктури. Детройт – майже чемпіон Америки за рівнем злочинності, оскільки на поліцію теж не вистачає грошей.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас