Знехтувані коханки викривають корупцію китайських чиновників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Знехтувані коханки викривають корупцію китайських чиновників

Кримінал
3642
“На тлі обіцянок голови КНР Сі Цзіньпіна побороти державну корупцію в Китаї з’явилася несподівана група самопроголошених викривачів: відкинуті коханки”, – пише кореспондент The Washington Post у Пекіні Джіа Лінн Янг.
“Останньою з них виявилася 26-річна Цзі Іннань, яка розповіла, що виявила в кінці минулого року, що її наречений, впливовий партійний чиновник з Пекіна, був одружений і мав сина-підлітка весь час, поки вони були разом”, – повідомляє видання.
В останні тижні Цзі опублікувала в інтернеті сотні фотографій, які, як зазначає газета, дали рідкісну можливість поглянути на життя китайського чиновника з центрального уряду Китаю. Незважаючи на скромну зарплату, він, очевидно, міг обсипати свою коханку щедрими подарунками: дорогими машинами, шопінгом в бутиках Prada – і класти більше 1000 доларів готівкою в її гаманець кожного дня, коли вони тільки познайомилися.
Цзі повідомила, що її колишнього коханця звуть Фань Юе, він є заступником директора в Державній адміністрації архівів. Зараз він перебуває під слідством, повідомляє автор статті.
Політичні скандали навколо коханок, яких китайці на сленгу називають “маленькі треті”, стали настільки частими, що в офіційній щоденній газеті компартії вийшла редакційна стаття, в якій стверджувалося, що країна не може покладатися тільки на відкинутих коханок у викритті проблем, пов’язаних з корупцією.
Це питання набуло особливої актуальності, коли Сі Цзіньпін пообіцяв викорінити чиновників-корупціонерів, як високопоставлених, так і нижчих, або, як він висловився, “тигрів” і “мух”, відзначає The Washington Post.
Цзі, можливо, пішла далі інших відкинутих коханок. Вона записала десятки дисків з фотографіями і відео і віднесла їх до штаб-квартири Комуністичної партії Китаю, пише автор статті.
Вони виглядають як звичайні фотографії на пам’ять – ілюстрації щасливих стосунків. Але на них також відображений розкішний стиль життя правлячої еліти в країні з неймовірною нерівністю доходів, зазначає кореспондент.
“За словами Цзі, коли вони вперше пішли по магазинах, пара попрямувала в бутік Prada і заплатила 10 тисяч доларів за спідницю, гаманець і шарф”, – пише Янг. “Потім він купив їй сріблясту Audi A5, яка в США коштує близько 40 тисяч доларів”, – йдеться в статті.
“Через рік після того, як вони зустрілися, Цзі виявила посвідчення Фаня, розбираючи його одяг. Саме тоді, за її словами, вона дізналася, що він працює в центральному уряді”, – розповідає видання.
Джерело грошей було зрозуміле: троє бізнесменів, які проводили час з Цзи і Фанем, іноді безпосередньо переводили гроші на банківський рахунок Цзі, йдеться в статті.
Після того, як пара була заручена більше року, Цзі почала добиватися у свого нареченого відповіді, чому вони не планують весілля. У результаті в кінці минулого року він зізнався, що у нього є сім’я, передає видання.
“Я відчувала себе принцесою з казки. Але зараз я нікому не вірю”, – говорить Цзі, одягнена в простий білий топ і укорочені джинси. Вона каже, що більше не хоче носити розкішний одяг, який вони купували разом з коханцем, відзначає Янг.
Цзі стверджує, що все, чого вона хоче від Фаня, це щоб він вибачився перед нею особисто і щоб її досвід спонукав уряд активніше боротися з корупцією, йдеться в статті.
Джерело: The Washington Post
За матеріалами:
Inopressa
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас