Невдала торгівля: чистий збиток Amazon склав $ 7 млн ​​проти прибутку роком раніше — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Невдала торгівля: чистий збиток Amazon склав $ 7 млн ​​проти прибутку роком раніше

Світ
506
Чистий збиток американської компанії Amazon.com Inc., що володіє найбільшим в світі онлайн-магазином Amazon.com, за II квартал 2013 р. склав 7 млн дол проти 7 млн дол чистого прибутку, отриманих за аналогічний період роком раніше. Така інформація приводиться в поширеному фінансовому звіті компанії.
Обсяг продажів компанії виріс на 22% і склав 15,7 млрд дол. За аналогічний період роком раніше показник обсягу продажів склав 12,83 млрд дол. Операційний прибуток Amazon.com за підсумками звітного періоду знизився на 26% – до 79 млн дол. У II кварталі 2012 р. він становив 107 млн ​​дол.
Amazon.com – один з перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж товарів масового попиту, найбільша в світі за обігом компанія, що продає товари і послуги через Інтернет. В даний час сервіс Amazon.com охоплює 34 категорії товарів, у тому числі електронні книги, побутову електроніку, дитячі іграшки, продукти харчування, господарські товари, спортивні товари та ін. Компанія веде експансію на ринки інтернет-торгівлі за межами США: існують національні клони бренду Amazon в Канаді, Великобританії, ФРН, Японії, Франції та Китаї. Ряд товарів Amazon можна замовити і на території в Росії. Штаб-квартира організації розташована в м. Сіетл, штат Вашингтон.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас