Медведєв: російська економіка неконкурентоспроможна — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Медведєв: російська економіка неконкурентоспроможна

Світ
1215
Прем’єр-міністр Дмитро Медведєв визнав російську економіку слабоконкурентною. Відкриваючи засідання уряду, де одним з питань був розвиток конкуренції в країні, він зазначив: “Спрощення дозвільних процедур, забезпечення рівного доступу до енергетичних ресурсів, інфраструктури, скорочення надлишкової кількості державних об’єктів – по всіх цих напрямках робота йде, приймаються дорожні карти, програми, але, якщо говорити відверто, істотних зрушень поки немає”.
Це оцінка більшості підприємців та експертів, додав прем’єр. За словами Медведєва, антимонопольне законодавство у Росії досить суворе, але конкуренція поки слабенька: “Проблеми залишаються і на ринках сировинних товарів, і у сфері природних монополій, та державних закупівель”.
Зберігаються адміністративні бар’єри, обмежений доступ до транспортної інфраструктури. Крім цього, за словами Медведєва, залишаються дуже важкими і витратними процедури ліцензування. “Від таких обмежень страждає і малий, і середній бізнес, і взагалі всі, хто користується відповідною державною системою”, – сказав він.
Медведєв підкреслив, що економіка в Росії “спочиває в значній мірі на завищених цінах, на тих інвестиціях, які далеко не завжди знаходять собі застосування, на слабкому технологічному розвитку”, – підкреслив Медведєв.
Прем’єр сказав, що уряд робить зусилля, щоб змінити цю ситуацію і перевести економіку на конкурентні рейки. “Звичайно, розвивати конкуренцію треба в тих галузях, які зачіпають інтереси більшості наших громадян, також це стосується і якості життя – я маю на увазі ЖКГ, громадські перевезення, послуги зв’язку, медичні послуги і цілий ряд інших сфер”, – повідомив він.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас