Світові ціни на зернові впали більш ніж на 24% - УКАБ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Світові ціни на зернові впали більш ніж на 24% - УКАБ

Аграрний ринок
1914
На світовому ринку ціни на зернові культури впали в середньому на 24,1% в порівнянні з минулим роком. Про це повідомили в прес-службі асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”.
“Такий обвал цін на зернові викликаний збільшенням валового збору цього року. Зокрема, звіт USDA про прогноз зборів врожаю викликав зміну ситуації на ринку. Ціну в основному диктують покупці, які розуміють, що збільшення врожаю призводить до пропорційної зміни кількості зерна для реалізації на ринку через відносно стале споживання. Обмеженість фінансових ресурсів для зберігання зерна, фінансові ризики і можливість втрат фізичного обсягу культур змушує виробників у багатьох випадках погоджуватися на пропозиції покупців”, – пояснив експерт аграрних ринків УКАБ Ігор Остапчук.
За повідомленням асоціації, в середньому вартість основних трьох зернових культур: кукурудзи, пшениці та ячменю знизилася на 76,7 дол за тонну. У порівнянні з минулим місяцем ціни впали в середньому на 12,2% (або 33,5 доларів США за тонну зернових). Найбільше падіння ціни зазнав грудневий ф’ючерс кукурудзи на CBOT (ChicagoBoardofTrade) – зменшення на 38,02% (або 119,52 доларів США за тонну) порівняно з минулим роком і на 24,7% (або 63,85 доларів США за тонну) , порівнюючи з цінами на кінець червня 2013 року. Останні торги були завершені на ціні 194,8 долара США за тонну кукурудзи, констатували в УКАБ.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас