Київські чиновники облагороджують столицю квітами за допомогою фотошопу - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Київські чиновники облагороджують столицю квітами за допомогою фотошопу - ЗМІ

Казна та Політика
2454
Комунальне об’єднання “Київзеленбуд” повідомило, що до дня хрещення Київської Русі в столиці з’являться 3 тис. жовтих, бузкових і білих хризантем, проілюструвавши новину фотографією, квіти на якій домальовані за допомогою фоторедактора.
“У столиці триває квіткове оформлення. До дня Хрещення Київської Русі на столичних вулицях і проспектах з’являться 3000 жовтих, бузкових і білих хризантем. Зараз фахівці КО «Київзеленбуд» оформляють цими квітами клумби і висаджують їх у термочаші. Східною квіткою в дизайнерських вазах і декоративних тумбах прикрашають Володимирську гірку, вхідну групу до Колони Магдебурзького права, Вокзальну площу і т.п.. Також триває вертикальне оформлення ними на вулицях Лаврської, Мазепи, Грушевського та інших”, – повідомили на сторінці “Київзеленбуду” в Facebook.
Київські чиновники облагороджують столицю квітами за допомогою фотошопу - ЗМІ
За словами гендиректора підприємства, фахівці працювали тиждень.
«Загалом, ці квіти витривалі і зможуть прикрашати столицю України до жовтня, над оформленням наші фахівці працювали протягом тижня. У перспективі у вересні плануємо висадити 20000 хризантем», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Царенко.
Нагадаємо, раніше в Києві розгорівся скандал через каштани, які висадили на Хрещатику. Висадка 250 каштанів сорту “Бріоті” обійшлася КМДА в 4 млн гривень – по 16 тис. за одне дерево. Однак згодом виявилося, що висаджені каштани явно не того сорту, так як цвітуть не рожевим, а білим кольором. А значить і коштувати повинні значно дешевше.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас