Паркувальникам дозволили витрачати на себе не більше 5% зібраних грошей — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Паркувальникам дозволили витрачати на себе не більше 5% зібраних грошей

Казна та Політика
714
Кабмін обмежив витрати на збут послуг платного паркування в тарифі на його утримання 5% від собівартості цих послуг.
Відповідні зміни Кабінет міністрів Укріани вніс до постанови уряду № 258 від 2 березня 2010 року, повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник.
«Там встановлюється поняття «витрати на збут» (послуг паркування – ред.), і це не повинно становити більше 5% від загальних витрат, які йдуть на утримання парковки», – повідомив Геннадій Темник.
За словами глави Мінрегіонбуду, раніше такі обмеження носили рекомендаційний характер, а тепер це встановлюється як обов’язкова вимога.
Нагадаємо, раніше перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов, коментуючи проект цієї постанови, зазначав, що зі складу тарифу будуть виключатися витрати на рекламні послуги, дослідження ринку, комісійні винагороди агентам і продавцям послуг.
Як повідомлялося, Кабінет міністрів пропонує змінити правила паркування і збільшити штрафи за їх невиконання. Якщо документ затвердять, то власник авто, навіть заїхавши на парковку на 10 хвилин, повинен буде сплатити годинний тариф, а в разі порушення правил і розміщення автомобіля без оплати штраф складе 8-12 неоподатковуваних податком мінімумів громадян (136-204 грн.).
При цьому повноваження співробітників ДАІ планується суттєво розширити: їм буде дозволено блокувати колеса, евакуювати на штрафмайданчики автомобілі неплатників, а також тих, хто буде пересуватися на парковці або припаркує авто неправильно.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас