Падіння цін на фрукти та овочі, комп'ютерна безграмотність вчителів і "світле майбутнє" економіки від Арбузова — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Падіння цін на фрукти та овочі, комп'ютерна безграмотність вчителів і "світле майбутнє" економіки від Арбузова

Аграрний ринок
753
Пропонуємо вашій увазі найцікавіші цифри і цитати середи, 24 липня.
- Міністерство доходів і зборів України пропонує знизити ПДВ до 9% і скасувати пільги на податок
- Мінфін продав ОВДП на 1,25 млрд грн
- З 13 по 19 липня ціни на овочі в Україні впали відразу на 14%
- П’ять українських банків цього року увійшло до рейтингу найбільших світових банків
- В Україні третина вчителів не вміє включити комп’ютер
Генеральний директор українського клубу аграрного бізнесу Володимир Лапа про те, що потрібно підвищувати грамотність населення в питаннях земельної реформи
“Сьогодні парадокс полягає в тому, що переважна більшість людей, яка не підтримує приватне землеволодіння володіє земельними ділянками. Люди просто не розуміють, що є приватними землевласниками. Це можна пояснити тільки низькою юридичної обізнаністю”
Президент Союзу фахівців з нерухомості України Олександр Рубанов про те, що “ріелтори тиснуть на потенційних покупців і продавців, пропонуючи їм продати або купити житло до 1 вересня
“Ну як налякати? Просто ріелтори повідомляють клієнтам, що після 1 вересня збільшиться фінансове навантаження на угоду. Крім того, покупців стане менше. Як мінімум третина покупців не готові платити додатково. Навіть той, хто міг би собі щось купити – він утримається. Просто щоб з’ясувати, куди будуть подаватися дані про операцію, чи не буде потім за ним бігати податковий інспектор”
Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов про відновлення економічного зростання в Україні
“Уряд очікує відновлення економічного зростання. Бюджет отримає адекватні додаткові надходження. Наша впевненість обгрунтована такими факторами: по-перше, ми очікуємо певне поліпшення ситуації на зовнішніх ринках і це буде сприяти розширенню експорту, і дасть позитивну динаміку для розвитку більшості видів економічної діяльності – промисловості, транспорту і торгівлі. По-друге, очікується, що Україна збере рекордний урожай”
“Міні-НПЗ володіють обладнанням тільки для атмосферної перегонки нафти, яка дозволяє отримувати бензин з октановим числом 50-60 і можливістю його підвищення максимум до 80 за рахунок застосування добавок. У підсумку сурогатний бензин найчастіше реалізується як А-95 або А-92 за цінами нижче середньоринкової ціни А-95 стандарту Євро-4 і Євро-5 на 1 грн”
Голова КМДА Олександр Попов про те, що бюджетники Києва в серпні отримають зарплату на 20% менше
“Через проблеми з засіданнями Київради… виникає ряд проблем з проведенням соціальних виплат працівникам бюджетної сфери. У серпні на 20% бюджетники отримають меншу заробітну плату, тому що немає рішення сесії, а засідання блокується, ви знаєте, якими політичними силами”
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас