Половина всієї необроблюваної родючої землі знаходиться в Африці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Половина всієї необроблюваної родючої землі знаходиться в Африці

Аграрний ринок
747
Згідно зі звітом Світового банку, зростання економіки в Африці зараз уповільнене проблемами, які викликані проблемами з правами володіння величезними територіями с/г земель.
Відзначається, що половина необроблюваної родючої землі знаходиться на “чорному континенті”, але там же найвищий рівень бідності. Експерти банку вважають, що багато в чому це викликано нездатністю фермерів довести своє право власності – юридичні чвари і самовільні захоплення земель заважають адекватному веденню господарства.
Разом з цим у документі зазначено, що якщо африканські країни мають намір використовувати свої ресурси повністю і створювати нові робочі місця, то необхідно вводити сучасні методи менеджменту земельних ресурсів.
Віце-президент Світового банку по Африці Махтар Діоп у своєму звіті Збереження землі в Африці для загального блага вказує: “Незважаючи на великі землі і багаті надра, Африка, як і раніше бідна”.
“Модернізація методів управління земельними ресурсами – невід’ємна умова досягнення швидкого економічного зростання, яке знизить кількість бідних і відкриє нові можливості для африканців, в тому числі для жінок, які складають 70% від загального числа африканських фермерів, проте вони часто не допускаються до землі через норми звичаєвого права. Статус-кво є неприйнятним, і багато що має змінитися, щоб африканці могли отримати вигоду зі своєї землі”, – нарікає Діоп.
У звіті перераховані поради щодо необхідності гарантій урядом прав володіння громад і приватних осіб, а також потенційного використання нової і відносно дешевої супутникової технології для вивчення землі.
За інформацією банку, на цьому етапі життєво важливо вдосконалювати правила гри, регулюючі права на власність на землю, що дало б африканцям можливість отримати більше користі від зростання цін на сировинні товари і від збільшення обсягу іноземних інвестицій.
Раніше повідомлялося, що сирійський уряд має намір ввести кримінальну відповідальність за спекуляцію продуктами харчування.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас