12,5 тис. держслужбовців Греції будуть переведені в робочий резерв — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

12,5 тис. держслужбовців Греції будуть переведені в робочий резерв

Світ
279
Єврокомісія не впевнена, що Греція виконала всі умови для отримання чергової частини коштів допомоги, йдеться в листі заступника міністра фінансів Німеччини парламенту.
Таким чином, виплата траншу допомоги Греції може бути відкладена. Нагадаємо, що зараз, щоб отримати доступ до допомоги зовнішніх кредиторів, влада Греції повинна в терміновому порядку виконати ряд нових заходів жорсткої економії.
Серед інших значаться такі вимоги, як подальше скорочення фонду оплати праці. У Греції вже прийнятий закон, згідно з яким 12,5 тис. держслужбовців будуть переведені в робочий резерв із збереженням 75% заробітної плати. При цьому, якщо цим співробітникам влада не зможе знайти нові робочі місця протягом 8 місяців, вони будуть звільнені.
Більше того, вже до кінця липня очікується скорочення 2,4 тис. робочих місць в муніципалітетах, також буде скорочено 2,2 тис. шкільних охоронців, 1,5 тис. вчителів, 3,5 тис. співробітників муніципальної поліції. До кінця року число переведених у резерв складе 25 тис.
Однак згідно зі звітом комісії “трійки” Афіни поки виконали тільки 17 з 22 необхідних приписів, інші п’ять країна поки виконати не в змозі.
Єврокомісія збереться в середу і обговорить це питання.
Парламент Німеччини прийме рішення про виплату траншу допомоги Греції до 29 липня.
Джерела, знайомі з ситуацією, не бачать приводу для занепокоєння. “Ті пункти, які викликають питання, є скоріше процедурними. Не думаю, що це серйозна проблема”, – сказало одне з джерел.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас