У центрі Києва побудують ще одну транспортну розв'язку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У центрі Києва побудують ще одну транспортну розв'язку

Казна та Політика
921
Розширення Паркової дороги буде здійснюватися в комплексі з капітальним ремонтом Петровської алеї, реконструкцією Дніпровського спуску і будівництвом дворівневої транспортної розв’язки на перетині Дніпровського спуску і Дніпровського проїзду. Про це повідомив генеральний директор комунальної корпорації “Київавтодор” Петро Береговий.
“Зараз вийшло розпорядження з реконструкції Петровської алеї, Паркової дороги та Дніпровського узвозу до Дніпровського проїзду. Це все – один комплексний проект з розв’язкою на перетині Дніпровського спуску і Дніпровського проїзду. Там буде розв’язка у двох рівнях з лівим поворотом на Міст метро”, – повідомив Береговий.
За його словами, до капітального ремонту Петровської алеї можна буде приступити вже через півтора-два місяці. При цьому через небезпеку зсувів уздовж Паркової дороги планується спорудити близько 20 підпірних стін.
“У зв’язку з цим ми прийняли рішення розширити Паркову дорогу до трьох смуг, зробити реверсну смугу, щоб рух там міг здійснюватися в двох напрямках протягом дня”, – зазначив Береговий.
Він додав, що найдорожчою частиною всього комплексу робіт буде будівництво підпірних стін вздовж Паркової дороги та транспортної розв’язки на Дніпровському узвозі. За оцінкою менеджера, вартість ремонту Петровської алеї складе близько 18 млн грн, будівництво розв’язки обійдеться майже в 80 млн грн.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас