У Києві побудували нерухомості на майже 5 млрд грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві побудували нерухомості на майже 5 млрд грн

Нерухомість
468
У січні-червні поточного року підприємства Києва виконали будівельних робіт на суму 4,9 млрд грн. Про це повідомили в Головному управлінні статистики Києва.
У зведення житлових будинків вклали 1,7 млрд грн, нежитлових – 2 млрд грн. Інженерних споруд побудували на суму 1,1 млрд грн.
За характером будівництва обсяги робіт розподілилися таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення склали 94,4% від загального обсягу, решта – з капітального (3,1%) та поточного (2,5%) ремонтів.
Нагадаємо, ХК “Київміськбуд” почала будівництво комплексу “Французький квартал” вартістю близько 2 млрд грн.
“Архітектори спроектували квартал таким чином, що будівлі будуть дещо нагадувати один з кварталів Парижа: там будуть відповідні еркери й інші нюанси. Тут будуть квартири площею і 50 кв. м, і 200 кв. метрів, тобто на будь-якого покупця. А найголовнішою прикрасою стане 16-метрова копія Ейфелевої вежі. На даному етапі ми проводимо акцію – до 1 серпня вартість квадратного метра житла, враховуючи місцевість – центр міста і цінову політику інших забудовників, є найбільш лояльною для населення. Зараз вартість приблизно відсотків на 30 нижче, ніж в інших”, – сказав президент “Київміськбуду” Ігор Кушнір.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас