Покупці віддають перевагу більш дешевим моделям смартфонів - експерти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Покупці віддають перевагу більш дешевим моделям смартфонів - експерти

Світ
1482
Зростання популярності смартфонів у світі за останні п’ять років виявилося стрімким: продажі телефонів з безліччю додатків і виходом в інтернет склали торік $294 млрд. Тепер у світі понад 1 млрд володарів смартфонів, при цьому в США і розвинених країнах їх частка серед користувачів стільникового зв’язку перевищує 50%.
Проте останнім часом покупці в багатьох країнах, включаючи Китай та Індію, роблять вибір на користь економічних моделей, внаслідок цього попит на апарати з верхнього цінового сегмента знижується. Подібна тенденція позначається на результатах найбільших виробників смартфонів – Samsung Electronics Corp. і Apple Inc., а також знижує шанси на повернення на колишні позиції колишніх лідерів цього сектора Nokia Oyj і BlackBerry. У виграші – компанії, що спеціалізуються на дешевих пристроях, – такі як Huawei Technologies Co. і Lenovo Group Ltd.
Середня ціна смартфона впала в цьому році до $370 з $450 на початку 2012 року, свідчать дані дослідницької компанії IDC.
Капіталізація Samsung знизилася в червні на $25 млрд (це більше, ніж ринкова вартість Sony Corp.), тому що аналітики знизили прогноз продажу нової моделі Galaxy S4, що коштує близько $630.
Як очікують експерти, виручка Apple за підсумками третього фінкварталу мало зміниться, що стане найгіршим показником компанії з другого кварталу 2003 року. Рентабельність компанії впала в січні-березні до 37,5% з 47,4% роком раніше.
Тим часом Lenovo використовує стратегію низьких цін, яка зробила її лідируючим виробником персональних комп’ютерів, на ринку смартфонів – і тепер є найбільш швидкозростаючим виробником смартфонів у Китаї, зазначає заступник голови відділу розвитку бізнесу в підрозділі смартфонів, планшетів і телевізорів компанії Джей Ді Ховард.
“Ця стратегія справді працює, оскільки деякі наші конкуренти встановлюють прикро високу націнку на свою продукцію”, – зазначив Дж.Ховард.
За матеріалами:
bloomberg.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас