Рибак обурився, що журналісти мовчать про "пакращення" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Рибак обурився, що журналісти мовчать про "пакращення"

Казна та Політика
2295
Голови Верховної Ради Володимир Рибак вважає, що «посівна кампанія песимізму знаходить благодатний ґрунт у багатьох українських засобах масової інформації, насамперед на телеканалах із загальнонаціональною аудиторією». Про це він написав у своїй статті «Політичні тіні… та політичні реальності», опублікованій в парламентській газеті «Голос України».
«Якоюсь мірою можна зрозуміти ЗМІ, які змушені боротися за аудиторію та власну популярність (а отже, й прибутки) на інформаційному ринку перевіреними методами: подачею «гарячих новин», сенсацій-метеликів, безглуздою грою на нервах людей… Зрозуміти це можна, але виправдати – неможливо! Я вірю в таку моральну категорію як «відповідальність журналістики перед суспільством», – написав Рибак, вказавши, що «ця категорія, на жаль, чітко не прописана в українському законодавстві, але ЗМІ як суспільний інститут, безумовно, має нести відповідальність перед суспільством у разі порушення основних принципів та норм етичної журналістики – точності, достовірності та об’єктивності інформації».
Рибак вважає, що окремі друковані та електронні засоби масової інформації скоріше можна визнати «кривим дзеркалом».
Зокрема, він висловив подив, чому журналістів не цікавить те, як «вражаюче змінюється на краще українська столиця». «Після кількох застійних років панування старої «молодої команди» завдяки зусиллям уряду Азарова та нової міської адміністрації Київ буквально переживає інфраструктурне відродження. Нові дорожні розв’язки, шосейно-залізничний міст через Дніпро, прискорене будівництво метрополітену в південному напрямку, запуск міських поїздів, оновлення парку громадського транспорту розблокували «вузькі місця», що створювали головний біль для сотень тисяч киян. Місто стає чистішим та охайнішим, більш придатним для комфортного життя дорослих та дітей. Хіба це не приклад для розв’язання проблем для інших міст-мільйонників в Україні?», – написав голова ВР.
Як відомо, прем’єр-міністр Микола Азаров вважає телеканал “Перший національний” єдиним об’єктивним телеканалом.
У той же час, згідно з моніторингом “Телекритики”, у 2013 році Перший національний не раз був лідером за кількістю матеріалів суспільно-політичної тематики з ознаками замовності (цензури).
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас