У Ялті побудують найбільший комплекс відпочинку в Європі за 1 млрд грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Ялті побудують найбільший комплекс відпочинку в Європі за 1 млрд грн

Казна та Політика
2323
У найближчі 3-4 роки в Ялті буде створений найбільший і сучасний комплекс відпочинку в Європі. За інформацією влади міста, на його будівництво залучать близько 1 мільярда гривень.
«Пройшли переговори з власниками «Ялта-Інтурист», які уклали меморандум з кримським урядом, щоб у найближчі три-чотири роки інвестувати в Ялту більше 1 мільярда гривень», – розповів мер міста Сергій Ілаш.
Як пояснили в прес-службі міськради, комплекс відпочинку буде включати 2500 номерів з одночасним розміщенням 6 тисяч осіб, найбільший в Європі аквапарк, шикарні ресторани, колесо огляду, пляжі, місця для занять спортом, у тому числі і пляжним волейболом.
«Завершення цього масштабного проекту до 2017 року дозволить створити близько 1300 нових робочих місць, збільшити число відпочиваючих в комплексі до 150 тисяч осіб на рік і більше, збільшити податкові надходження до місцевого бюджету на 13 мільйонів гривень на рік», – вважає ялтинська влада.
Крім того, Ілаш зазначив, що вже ведуться переговори із ще однією бізнес-групою, для якої підбирається майданчик для будівництва мережевого готелю «Континенталь».
«Досконала інфраструктура готелю і універсальність надаваних послуг залучать бізнес-туристів з усього світу на різні корпоративні, міждержавні заходи і саміти, які будуть проходити в осінньо-зимовий період, що дозволить зробити Ялту цілорічним курортом», – вважає мер міста.
Нагадаємо, раніше Ялтинські власті заявили, що запрошують інвестора, готового побудувати парк атракціонів, аналогічний «Діснейленду».
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас