Стрімке падіння виробництва авто в Україні, метро по 4 грн і "гарантії" від Королевської — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Стрімке падіння виробництва авто в Україні, метро по 4 грн і "гарантії" від Королевської

Кредит&Депозит
1205
Пропонуємо вашій увазі найцікавіші цифри і цитати четверга, 18 липня.
- Виробництво українських легкових автомобілів в січні-червні скоротилося на 54%
- Восени у київському метро подорожчає проїзд до 4 грн
- В Україні виробництво бензину обвалилося на 48%
- В Україні виробництво горілки скоротилося за півроку на 18,1%
- Зростання ВВП України в 2013 році складе 0,3% – EY
Перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов про стабілізацію цін на зерно в Україні
“Завдання уряду – стабілізувати ціну на зерно. Ми повинні не допустити, щоб аграрії втрачали через ринкові спекуляції”
Керівник аналітичного департаменту інвестиційної компанії Concorde Capital Олександр Паращій про нереальності збереження золотовалютних резервів на поточному рівні
“У липні-листопаді Україна має повернути МВФ 2,9 млрд дол. Також Мінфін має погасити розміщені на внутрішньому ринку облігації, номіновані в інвалюті, на 1,4 млрд дол. Крім того, очікується підвищення імпорту природного газу, що підвищить торговельний дефіцит в осінні місяці», – прогнозує експерт. За його словами, в умовах, що склалися збереження резервів на незнижуваному рівні можливе тільки при екстреному притягнення українським урядом фондування від МВФ або за допомогою розміщення євробондів. «Ми очікуємо зниження золотовалютних резервів до рівня 20,1 млрд. дол до кінця року, з урахуванням того, що ми не бачимо прогресу в переговорах з МВФ і у зв’язку з відсутністю розміщення євробондів Мінфіном вже три місяці поспіль”
Директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин про зростання депозитів
“Враховуючи те, що, переважно, депозити у нас 3-6-місячні, то населення готове вкладати ті чи інші наявні ресурси, які зараз є, на депозити таких термінів в національній валюті для отримання деякої прибутку”
“Дане рішення Уряду – черговий крок до легалізації ринку зайнятості, а отже і захисту людей. Це додатковий економічний механізм впливу на недобросовісних роботодавців та кадрові агенції, які безкарно порушують законодавство про зайнятість. Сьогодні Держпраці отримала дієвий інструмент захисту робітників і тих, хто шукає роботу”
Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко про те, що експерти, які давали негативну оцінку закону про векселі, не розуміють суті закону
“Експерти, які давали подібну оцінку, глибоко помиляються, не розуміють суті закону і не розбираються в тому, що пропонується. Насправді це більш ніж зручний інструмент, затребуваний бізнесом, який сьогодні дає можливість мати додатковий інструмент в ліміті фінансових інструментів”
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас