Дожилися: Мінрегіон візьме кредит 1,4 млрд грн на "Доступне житло" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дожилися: Мінрегіон візьме кредит 1,4 млрд грн на "Доступне житло"

Кредит&Депозит
586
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства планує залучити 1,4 млрд грн кредиту для реалізації програми “Доступне житло”. Про це повідомили в прес-службі відомства, посилаючись на міністра Геннадія Темника.
Як зазначили в Міністерстві, в рамках реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки Мінрегіон спільно з місцевими адміністраціями і міськими радами опрацьовує можливість залучення коштів під державні гарантії для здійснення капітальних витрат понад обсяги встановлених бюджетних призначень для реалізації самоокупних проектів у сфері тепло- та водопостачання.
За словами Г. Темника, на сьогоднішній день опрацьовується 222 техніко-економічні обгрунтування (ТЕО) проектів соціально-економічного розвитку. Також розроблено 13 уніфікованих техніко-економічних обгрунтувань, які будуть впроваджені в усіх регіонах України. Їх узгоджено з Укргазбанком, який закріплений за Мінрегіоном в частині надання кредитів для реалізації заходів Програми. Орієнтовний обсяг коштів, який планується залучити під державні гарантії, – 14 млрд. грн.
Геннадій Темник також повідомив, що за погодженням з Віце-прем’єр-міністром Олександром Вілкулом в банк передані документи для виділення Мінрегіону коштів об’ємом 1,4 млрд. грн. для реалізації програми “Доступне житло”. Зараз банк заявив про можливість надати кредит у розмірі 650 млн. грн.
Нагадаємо, з початку року державними житловими програмами, які реалізує Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, скористалися понад 1100 сімей. Одним з найбільших учасників державних програм щодо забезпечення українців житлом є ХК “Київміськбуд”.
“Київміськбуд” з 2011 року бере участь у програмах (Здешевлення вартості іпотечних кредитів і Доступне житло 70/30 – Ред.), і на сьогодні є, мабуть, найбільшим учасником в Києві і області. Компанія завжди готова долучатися до реалізації як цих, так і інших програм”, – сказав віце-президент Холдингової компанії “Київміськбуд” Олександр Мороз.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас