Українцям, які отримують мінімальну зарплату, загрожують тотальні податкові перевірки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українцям, які отримують мінімальну зарплату, загрожують тотальні податкові перевірки

Казна та Політика
3429
Міністерство соцполітики і Міністерство доходів і зборів мають намір провести моніторинг громадян, які отримують мінімальну зарплату, і їх роботодавців, заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська.
“Ми зараз об’єднуємо зусилля служб зайнятості, Пенсійного фонду та інспекції з праці, тісно співпрацюємо з Міністерством доходів і моніторимо кожну вакансію і людей, які отримують мінімальну зарплату. Всі структури отримали завдання йти і знайомитися з цими людьми, розмовляти з роботодавцем, чому у людини мінімальна зарплата”, – розповіла вона.
За даними Королевської, в Україні “мінімалку” отримують 1,8 млн осіб. Більшість з них, як вважає міністр, потрапляють під систему, коли їм платять мінімальну зарплату, а решту видають у “конвертах” для мінімізації податків.
“Середня зарплата – 3 253 гривні на травень… Середня заробітна плата, я вважаю, сьогодні необ’єктивна, бо трохи менше 15% людей отримують у нас мінімальну зарплату”, – додала міністр.
Королевська підкреслила, що з такими роботодавцями проводитиметься робота для того, щоб лояльними методами стимулювати їх підняти зарплату.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас