Низька конкуренція - основна проблема телекомунікаційного ринку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Низька конкуренція - основна проблема телекомунікаційного ринку

Світ
312
Організація економічного співробітництва та розвитку опублікувала звіт по телекомунікаційному ринку за 2011-2012 рр.. Головна проблема, що стоїть перед галуззю, – низький рівень конкуренції.
У монументальному дослідженні, яке налічує 320 сторінок, не міститься даних по провідним країнам, що розвиваються, включаючи Росію, Індію та Китай. Але в ній вичерпно описується стан справ в країнах-лідерах сектора: ЄС, США, Японії та Південній Кореї.
У звіті відзначено кілька проблем, гострота яких зростає. По-перше, економісти ОЕСР прогнозують, що найближчим часом на ринку дротового широкосмугового доступу в інтернет в багатьох розвинених країнах може скластися монополія або дуополія. Бездротові мережі можуть скласти певну конкуренцію, але їх розвиток найближчим часом сповільниться через обмеженість спектру частот, виділених для передачі даних.
Друга серйозна проблема – низька швидкість переходу на новий інтернет-протокол IPv6. Це може призвести до нестачі адрес і уповільнення темпів зростання кількості інтернет-сайтів.
У документі, поряд з величезною кількістю інших даних, наведена статистика за видатками домогосподарств на телекомунікаційні послуги. У 2011 р. найбільше витрачали на інтернет та мобільний зв’язок японці ($ 160 на місяць на сім’ю), на другому місці виявилися громадяни США ($ 153 на місяць), а на третьому – жителі Південної Кореї ($ 148).
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас