В українських медустановах працює майже 50 тис. лікарів пенсійного віку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В українських медустановах працює майже 50 тис. лікарів пенсійного віку

Казна та Політика
570
У медичних установах України зараз працює майже 50 тисяч лікарів пенсійного і глибоко пенсійного віку. Про це на брифінгу повідомив директор Департаменту роботи з персоналом освіти і науки ВООЗ України Микола Осійчук.
“В області медицини в Україні працює близько 50 тис. лікарів пенсійного і глибоко пенсійного віку. Питома вага працюючих лікарів пенсійного віку протягом останніх п’яти років збільшився (з 22,9% в 2008 році до 24,7% в 2012 році – ред.)”, – Сказав він.
Раніше начальник Управління реформ медичної допомоги МОЗ України Костянтин Надутий повідомляв, що 48% лікарів в Україні мають передпенсійний або пенсійний вік. “Нещодавно вчені ввели новий, хоча він ще не став надбанням, індекс відновлення – це співвідношення лікарів передпенсійного та пенсійного віку та лікарів, які працюють протягом перших 5 років. Він повинен бути близьким до одиниці, тобто цей контингент повинен бути збалансованим. Але у нас сьогодні в первинній ланці до 48% людей передпенсійного і пенсійного віку”, – сказав К.Надутий.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас