Fitch знизило рейтинги найбільших банків Франції, в тому числі BNP Paribas — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Fitch знизило рейтинги найбільших банків Франції, в тому числі BNP Paribas

Фондовий ринок
454
Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента найбільших банків Франції – Credit Agricole (CA), Societe Generale (SG), Groupe BPCE (GBPCE), Dexia і Dexia Credit Local (DCL) – до “A” з “A+” та аналогічні короткострокові до “F1” з “F1+”.
Крім того, агентство переглянуло у бік пониження короткостроковий рейтинг дефолту емітента BNP Paribas (BNPP) до “F1” з “F1+”. Довгостроковий рейтинг дефолту емітента банку залишився незмінним – “A+” зі стабільним прогнозом, передає ПРАЙМ.
Fitch залишило без зміни рейтинги стійкості банків. При цьому рейтинги потенційної підтримки державою зазначених банків були переглянуті до “A” з “A+”.
“Дані рейтингові дії послідували за зниженням рейтингу Франції з “AA+” зі стабільним прогнозом до “AAA” з негативним прогнозом 12 липня. Зниження рейтингу Франції, на думку Fitch, означає, що здатність держави надавати підтримку французьким банкам дещо зменшилася”, – йдеться в релізі.
Зниження рейтингу Франції було обумовлене новими прогнозами щодо держборгу, зростанням безробіття, очікуванням повільних темпів відновлення економіки і зниження ВВП в 2013 році.
За матеріалами:
Прайм
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас