ПР пропонує штрафувати учасників акцій, які приховують свої обличчя під масками — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПР пропонує штрафувати учасників акцій, які приховують свої обличчя під масками

Казна та Політика
1590
Народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко пропонує штрафувати учасників політичних та громадських акцій, що приховують свої обличчя під масками.
“Суть законопроекту дуже проста – якщо людина хоче висловлювати свій протест і хоче це робити у законному порядку, їй немає необхідності ховати своє обличчя. Якщо ж вона приходить в масці на такі заходи, значить, вона свідомо готує провокації і свідомо переконана, що вона порушує закон”, – розповів В.Колесніченко про свій законопроект, що пропонує посилити заходи протидії екстремістської діяльності.
“Таким чином, вона провокує масові заворушення, провокує законослухняних громадян на порушення закону і при цьому заздалегідь знає, що сховається від відповідальності”, – сказав депутат.
Він додав, що загальновідомо і про існування певних груп людей, які займаються провокаціями під час масових акцій за певну плату.
“Люди, що приховують свої обличчя під час масових акцій, повинні затримуватися і штрафуватися в установленому законом порядку за порушення порядку проведення масових заходів”, – пояснив депутат суть своєї законодавчої ініціативи.
В.Колесніченко зазначив, що пропонує поки штрафувати таких учасників акцій, але не виключив посилення заходів покарання в разі повторення таких дій учасниками акцій протесту.
За його словами, поява законопроекту не пов’язана з нинішніми акціями протестів і штурмами районних відділень міліції в різних регіонах країни. Депутат зазначив, що цей законопроект був зареєстрований ним ще три роки тому і тепер він лише перереєстрував документ у парламенті нового скликання.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас