ЗМІ: У Німеччині зафіксували раптовий приплив біженців з Чечні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ: У Німеччині зафіксували раптовий приплив біженців з Чечні

Світ
586
Німеччина в цьому році переживає справжнє нашестя біженців з Росії, які клопочуть про надання політичного притулку в цій країні, причому особливо багато серед них вихідців з Чечні, пише Der Spiegel.
За даними МВС Німеччини, у першому півріччі 2013-го число клопотань про надання політпритулку в ФРН у порівнянні з тим же періодом минулого року збільшилася майже на 20 тисяч, або на 86,5%, Росія опинилася на першому місці за цим показником: росіяни подали майже 10 тисяч заяв. За весь 2012 подібні прохання подали всього 3202 росіянина.
“Причини того, що відбувається, очевидно, полягають в нестабільній ситуації в Чеченській Республіці”, – підозрює німецький журнал. Хоча представники федеральних і республіканських властей запевняють світову громадськість, що ситуація в Чечні вже давно нормалізувалася.
Всього цього року за політпритулком у Німеччині, за даними МВС ФРН, звернулися більше 43 тисяч біженців – це найвищий показник з 1999 року, коли в Німеччину хлинув потік біженців з Косова, відзначається в статті.
Одне з пояснень такого явища видання бачить у наступному: рік тому Верховний суд ФРН ухвалив, що біженці, які подали заяву про надання політпритулку і очікують рішення, повинні користуватися тими ж соціальними допомогами, що і всі німці. Це призвело до підвищення обсягу допомоги на харчування і житло, які отримують біженці.
Друге місце за кількістю прохань про надання притулку у ФРН в цьому році займає Сирія (4517), третє – Афганістан (3448), четверте – Сербія (2700).
У той же час, згідно зі статистикою МВС Німеччини, відсоток відмов у наданні притулку продовжує залишатися на високому рівні і становить понад 42%. При цьому повідомляється про істотну нестачу місць у закладах для біженців і конфліктах з місцевими жителями, що не бажають жити по сусідству з переселенцями, пише Der Spiegel.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас