Франція близька до накладання заборони на продажі Mercedes — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Франція близька до накладання заборони на продажі Mercedes

Світ
1971
Європейська комісія попередньо схвалила рішення Франції заборонити продаж більшості нових моделей автомашин, вироблених концерном Daimler з 12 червня 2013 року.
Приводом для заборони стало використання охолоджувальної рідини, що не відповідає європейському технічному регламенту, в системі вентиляції автомобілів Mercedes класів A, B і SL.
“Згідно попередньому аналізу комісії, в даний час на європейському ринку є автомобілі цього виробника, що не відповідають технічним стандартам, прийнятим в Європі”, – заявив єврокомісар з транспорту Антоніо Таяні.
Він також додав, що необхідно продовжити розслідування, щоб визначити, чи відповідає стандарту ряд транспортних засобів, вироблених Daimler з травня 2013 р. в відповідності з дозволом, даними владою Німеччини.
Якщо будуть виявлені порушення, то такі автомобілі не зможуть бути продані або зареєстровані на території Євросоюзу.
Представник концерну Daimler в свою чергу заявив, що застосування в нових моделях холодоагенту R134а, призначеного до поетапного виведення з обігу, обумовлена ​​серйозними сумнівами у безпеці єдиного можливого замінника – охолоджуючої рідини R1234yf виробництва Honeywell International.
“Наші машини допущені до виробництва на абсолютно законних підставах, що діють по всій Європі. Ніщо не може перешкоджати їх реєстрації”, – заявив представник Daimler.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас