Регіонали хочуть посилити відповідальність за напади на працівників міліції — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Регіонали хочуть посилити відповідальність за напади на працівників міліції

Казна та Політика
740
Влада планує посилити відповідальність за напади на працівників міліції після низки акцій протестів проти дій працівників Міністерства внутрішніх справ.
“Готується пакет документів про посилення відповідальності за напади на працівників міліції”, – сказав “регіонал” Микола Джига.
А його колега по фракції Володимир Олійник вважає, що опозиційні політики навмисне роздувають конфліктні ситуації і провокують простих громадян на протиправні дії.
Він також пропонує посилити відповідальність за протидію міліції і збільшити фінансування МВС.
“Зміна керівництва не вирішує проблеми, тому міністру треба працювати. Треба негайно розпочати реформування міліції. За новими правилами повинен бути прийом до міліції – на конкурсній основі. Але престижність треба підвищувати, в тому числі і заробітну плату”, – сказав Олійник.
“Потрібно карати жорстоко тих, хто скоює злочини в погонах, а й громадян треба залучати, зокрема, за штурми”, – вважає він.
У свою чергу, депутат від партії “Свобода” Андрій Іллєнко переконаний, що “закручування гайок” може мати зворотній ефект, і протистояння лише посилиться.
“Співробітники міліції у своєму хамстві, українофобстві, неадекватності вже дійшли до межі”, – заявив він.
“Коли в райвідділах катують і вбивають людей, коли співробітники міліції займаються згвалтуваннями, вбивствами, вимаганням, покриттям наркобізнесу, політичними репресіями, говорити, що треба збільшувати покарання за тілесні ушкодження працівникам міліції – це визнавати, що в українців є злість на тих людей, які над ними знущаються”, – додав Іллєнко.
Як відомо, останнім часом по Україні прокотилася хвиля акцій протесту під відділами міліції проти жорстокого поводження або перевищення повноважень працівників міліції.
За матеріалами:
Радіо Свобода
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас