Британські автовиробники вкладуть більше $ 1,5 млрд в центр екологічних технологій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Британські автовиробники вкладуть більше $ 1,5 млрд в центр екологічних технологій

Світ
121
Британська влада і компанії-автовиробники оголосили, що інвестують 1 мільярд фунтів стерлінгів (близько 1,5 мільярда доларів) у створення дослідницького центру, який займеться розробкою технологій для двигунів “машин майбутнього”.
Як вважається, ініціатива допоможе забезпечити до 30 тисяч робочих місць у секторі постачання силових установок в країні.
Ініціативу “Центру просунутих силових установок” (Advanced Propulsion Centre), яка розрахована на найближче десятиліття, підтримали уряд королівства і 27 фірм, серед яких – нафтова група ВР, індійський автобудівник Tata Motors і виробник автокомпонентів GKN.
Крім того, у складі учасників названі компанії BMW Group, Bosch, Ford, Nissan і Caterpillar, а також фірми – учасниці ланцюжка поставок запчастин і компонентів автомобілів.
“З урахуванням того, що при виготовленні наступного покоління машин, як вважається, будуть використовуватися принципово інші технології, нам не можна відставати і слід діяти прямо зараз”, – зазначив міністр у справах бізнесу, інновацій і кваліфікованих кадрів Вінсент Кейбл, представляючи сьогодні дану інвестиційну схему на автошоу “Гудвудський фестиваль швидкості”.
Основною спеціалізацією нового центру повинні стати екологічні технології двигунів, тобто здатні допомогти знизити викиди вуглекислого газу, що негативно впливає на клімат Землі.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас