Відміна стимулів ФРС не загрожує фондовим ринкам - JPMorgan — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Відміна стимулів ФРС не загрожує фондовим ринкам - JPMorgan

Світ
198
Інвесторам слід звернути пильну увагу на акції, закривши очі на стимулюючі заходи Федеральної резервної системи (ФРС), повідомляють аналітики банку JPMorgan Chase & Co.
Фондові ринки будуть рости на збільшенні особистого добробуту американців, зниженні привабливості облігацій і відновленні на emerging markets, вважають експерти.
“Складається враження, що ринок боїться, що акції постраждають, не отримавши чергової подачки від ФРС, – відзначив аналітик JPMorgan Ендрю Голдберг. – Однак скорочення стимулів виробляється у відповідь на поліпшення економічних показників, і ринок незабаром зрозуміє, що краще бути здоровим і не мати потребу в ліках від ФРС, ніж хворіти і сидіти на болезаспокійливих”.
Показово, що індекс світових фондових ринків MSCI All-Country World впав на 8,8% з 21 травня по 24 червня, проте з тих пір він піднявся на 6,8%.
США продовжать залишатися лідером на фондовому ринку, так як експерти постійно підвищують оцінки прибутку американських компаній, тоді як у Європі оцінки практично не змінюються, а Китай відчуває труднощі з внутрішнім споживчим попитом, вважають аналітики.
Добробут американських домогосподарств, тим часом, зріс до історичного максимуму в другому кварталі 2013 року, на 37% збільшившись з рекордного мінімуму, зафіксованого в березні 2009 року, за даними ФРС.
Крім того, збільшення прибутковості державних облігацій США змушує інвесторів продавати облігації і купувати акції, зазначив аналітик JPMorgan Деніель Морріс.
Котирування акцій компаній країн, що розвиваються знаходяться на досить низькому рівні, особливо в порівнянні з США, багато в чому через слабкі статдані з Китаю, вважають експерти JPMorgan. Індекс MSCI Emerging Markets з початку року впав на 10%, тоді як Standard & Poor’s 500 виріс на 17%.
“Коли Китай закінчить ребалансування економіки і підвищить внутрішній споживчий попит, у нього з’являться нові важелі впливу на зростання ВВП”, включаючи зниження процентних ставок, які в КНР вище, ніж у США і Європі, вважає Морріс.
За матеріалами:
bloomberg.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас