Світовий телекомунікаційний гігант AT&T купує конкурента за $ 1,2 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Світовий телекомунікаційний гігант AT&T купує конкурента за $ 1,2 млрд

Фондовий ринок
534
Американська компанія AT&T Inc, яка є одним з найбільших телекомунікаційних холдингів світу, купує свого конкурента Leap Wireless International за $ 1,2 млрд, який займався продажем передплачених телефонів.
Мережа Leap функціонує в 35 штатах, де проживає близько 96 млн осіб. Зараз компанія надає послуги зв’язку в мережах 3G CDMA і 4G LTE під брендом Cricket. За умовами операції, AT&T заплатить по $15 за акцію, що на 88% більше, ніж ціна закриття в п’ятницю.
В замін компанія отримає всі 5 млн абонентів, ліцензії на частоти, мережеве та телекомунікаційне обладнання, а також боргові зобов’язання, розмір яких досягає $ 2,8 млрд.
AT&T планує зберегти бренд Cricket, абоненти якого зможуть скористатися більш широкою зоною покриття, так як отримають доступ до інфраструктури другого за розміром оператора стільникового зв’язку в США.
У секторі триває консолідація, викликана боротьбою за частоти 4G. На початку місяця Sprit Nextel викупив акції, яких бракувало для повного контролю над Clearwire. Навесні T-Mobile USA, що належить Deutsche Telekom, придбав оператора MetroPCS.
Також стало відомо, що операція повинна дістати схвалення комісії з телекомунікацій США і міністерства юстиції. AT&T розраховує остаточно закрити операцію в першому кварталі наступного року.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас