Квитків на кримські потяги немає навіть за 45 днів - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Квитків на кримські потяги немає навіть за 45 днів - ЗМІ

Казна та Політика
3639
За 45 днів знову неможливо купити квитки на кримські потяги – з такою скаргою звернулася до нас читачка Ольга Примаченко. «Вже в перший день продажу квитків (купейних) немає. Є в плацкарт і 2-3 штучки на верхні полиці. «Відмазки», мовляв, не всі ще викинули в продаж – просто лохотрон: стежила за квитками протягом тижня, нові не з’явилися. Кажу про кримський напрямок на кінець серпня», – розповідає Ольга.
Як можна переконатися по сервісу бронювання квитків «Укрзалізниці», найбільша «пожежа» з туристичними напрямками – Кримом і Західною Україною. Наприклад, на 25 серпня немає купейних місць на потяги № 206 «Феодосія – Київ», № 58 «Євпаторія – Київ», № 298 «Севастополь – Київ», № 99 «Ужгород – Київ», пару штук залишилось і на № 50 «Трускавець – Київ».
Важко буде не тільки повернутися після свят і напередодні початку навчального року, а й виїхати зі столиці на вихідні. Так, на 23 серпня немає «плацкарту» на популярні № 91 «Київ – Львів» та № 12 «Київ – Сімферополь», по кілька вільних місць залишилося в № 13 «Київ – Ужгород», № 43 «Київ – Івано-Франківськ» , всього три купейних – в № 28 «Київ – Севастополь». Нагадаємо: така ж історія склалася перед Трійцею та Днем Конституції. Але, після того як це питання поставили на Кабміні, квитки раптом з’явилися.
В «Укрзалізниці» запевняють: відсутність квитків – це не спекуляції, а дефіцит вагонів. «Ми задіємо весь парк в літній час, – кажуть у прес-службі. – Але люди не можуть рівномірно розподілитися: хочуть квитки на вечір п’ятниці або на конкретний улюблений поїзд». У відомстві пояснюють: ситуацію змінили б 248 нових вагонів, які планується придбати до кінця 2013 року. Один з творців ресурсу poizdka.org (присвяченого роботі залізниці) Сергій Павлов додає: щороку списують до 200 вагонів, і пасажири відчувають це як раз в період пікових навантажень. «Кінець серпня, популярний напрям, День Незалежності – такого поєднання факторів досить, щоб уже зараз розкупили майже всі квитки», – вважає він.
За матеріалами:
Вісті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас