Зростання продажів б/в автомобілів, покупка киргизької ГТС за $ 1, гривню недооцінили на 48,9% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Зростання продажів б/в автомобілів, покупка киргизької ГТС за $ 1, гривню недооцінили на 48,9%

Аграрний ринок
754
Пропонуємо вашій увазі найцікавіші цифри і цитати п’ятниці, 12 липня.
- В Україні на 50% зросли продажі б/в машин
- Азаров збільшив кількість держслужбовців майже на 15 тис.
- Газпром купить киргизьку ГТС за $ 1
- Українська гривня виявилася недооціненою до американського долара на 48,9%
- Об’єм наркоринку в Україні становить $ 2,3 млрд на рік
Директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин про те, що рівень тінізації економіки України складає 50%
“Офіційно стверджують, що рівень тінізації – близько 30%. За такими оцінками, цей показник досягає 50%. І зараз немає тенденції до його зниження. Очевидно спостерігається навіть певна тенденція до посилення тінізації. Оскільки на відміну від попередніх років немає економічного поліпшення, розширення економіки за рахунок появи нового прибуткового бізнесу тощо. Зараз ми цього не спостерігаємо, тому достовірно є певна тенденція до посилення тінізації, хоча й незначна”
Представник України в Євразійській економічній комісії Віктор Суслов про те, що проект угоди про ЗВТ між Україною та ЄС не забороняє Україні співпрацю з Митним Союзом
“Спираючись на цю норму, ми могли б продовжувати рух у бік Митного союзу. Я не можу сказати однозначно, це політичне рішення, що воно закінчиться повним членством України в Митному союзі, але приєднання до будь-якої угоди передбачає, в тій чи іншій формі, часткове членство, що цілком можливо”
Перший заступник директора з наукової роботи Науково-дослідного інституту гірничорятувальної справи та пожежної безпеки Петро Пашковський про вигоду для Міноборони утилізації боєприпасів методом підриву
“Якщо боєприпаси утилізувати, з них можна витягати корисні метали, і від цього є користь. Наприклад, на Павлоградському заводі займаються проблемою утилізації ракетного палива і переробляють його для одержання вибухових речовин. Такий підхід я розумію. А підірвати найлегше”
Старший аналітик споживчих секторів інвесткомпанії “АРТ Капітал” Андрій Патіота про те, що тваринництво продовжить показувати хороші результати
“Сектор тваринництва за нашими прогнозами буде показувати близько 5% зростання протягом усього року, а збільшення валової продукції рослинництва за підсумками року очікується на рівні 15-20%. Таким чином, зростання індексу сільгоспвиробництва за 2013 ми очікуємо на рівні 10-14%”
Народний депутат Віктор Янукович про негативні наслідки спецмита на іномарки
“Як народний депутат і перший віце-президент FAU, я продовжую наполягати на тому, що додаткові імпортні мита не приведуть ні до чого, окрім зростання цін на автомобілі і невдоволення українських покупців. Тому, спираючись на одностайну думку членів FAU і позицію експертів, я повторно звернувся до Прем’єр-міністра Миколи Азарова з пропозицією скасувати введені заходи. Автомобіль не повинен бути розкішшю”
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас