Начальника військового ліцею імені Богуна затримали за хабар у $5 тыс — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Начальника військового ліцею імені Богуна затримали за хабар у $5 тыс

Кримінал
1950
Начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майора Данила Романенко спіймали на хабарі у Боярці (Київська область).
«Це сталося в обід (11 липня). Він був затриманий слідчими прокуратури Києва при отриманні хабара в розмірі $ 5 тис. Після цього кілька годин проводилися слідчі дії», – розповіла прес-секретар столичної прокуратури Яна Соболевська.
За її словами, Романенко вимагав та отримав гроші за сприяння у вирішенні питання про вступ абітурієнта до ліцею.
Романенко очолював військовий ліцей імені Богуна з 2010-го, причому прийшов з посади директора навчально-оздоровчого комплексу ліцею в Боярці, де і був затриманий. Всього в ліцеї навчається 800 ліцеїстів, у тому числі 200 (8-9-й клас) у м. Боярці. Експерт Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Сергій Згурець знайомий з Романенко давно.
«Він користувався повагою серед колег, студентів. Питання, чи спровокований хабар? Не виключено. Адже конкурс до ліцею дуже високий. Велика кількість багатих людей намагається влаштувати своїх дітей сюди. З одного боку, можуть бути спокуси, а з іншого – розправа недоброзичливців», – зазначив Згурець.
За матеріалами:
Вісті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас