Укравтодор випустить облігацій під держгарантії на 5 млрд грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Укравтодор випустить облігацій під держгарантії на 5 млрд грн

Кредит&Депозит
375
Уряд України затвердив умови для випуску Держагентством автодоріг (“Укравтодором”) облігацій для залучення додаткових коштів на будівництво об’єктів дорожньої інфраструктури на суму 5 млрд грн.
Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, відповідні зміни внесено до постанови уряду від 3 липня 2013 р. № 479 і наберуть чинності після офіційного опублікування.
“Укравтодор” спільно з Мінінфраструктури підготували зміни до постанови № 479, що передбачають можливість здійснення запозичень шляхом випуску “Укравтодором” облігацій на таких умовах: загальна номінальна вартість – 5 млрд грн, термін погашення – сім років; процентна ставка – 14,3% річних” , – йдеться в повідомленні.
Мінінфраструктури зазначає, що до внесення змін постановою Кабміну були передбачені гарантії за запозиченнями “Укравтодору” на суму 5 млрд грн, однак документ не передбачав можливості випуску “Укравтодором” цінних паперів, у тому числі облігацій.
“Внесення змін до постанови Кабінету міністрів України № 479 дозволить “Укравтодору” в найкоротші терміни залучити додаткові фінансові ресурси і продовжити реалізацію проектів з реконструкції та розвитку автомобільних доріг України”, – повідомляють у Мінінфраструктури.
Як повідомлялося, уряд надав “Укравтодору” держгарантії для залучення кредитних ресурсів на 5 млрд грн на ремонт існуючої мережі автодоріг загального користування, у тому числі доріг місцевого значення.
“Укравтодор” в кінці грудня 2012 року запланував випуск облігації семи серій на 14 млрд грн (за 2 млрд грн кожна) з номінальною процентною ставкою 16,3% річних. Цінні папери були випущені під державні гарантії на виконання відповідної постанови Кабінету міністрів. З вказаної суми “Укравтодор” розмістив облігації на 7,275 млрд грн.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас