Укравтодор обіцяє відремонтувати дорогу від Києва до Білої Церкви до кінця 2014 року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Укравтодор обіцяє відремонтувати дорогу від Києва до Білої Церкви до кінця 2014 року

Казна та Політика
386
Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) планує відремонтувати ділянку траси Київ-Одеса, починаючи від Києва до Білої Церкви протягом 18 місяців – до кінця 2014 року. Про це на прес-конференції в Києві повідомив голова “Укравтодору” Євген Прусенко.
Згідно з повідомленням, ремонт ділянки від 17 км до 87 км почнеться вже в липні поточного року. При цьому на ділянці 36 км до 42 км ремонт уже виконано.
За словами Прусенка, фінансування робіт відбуватиметься за рахунок кредитної угоди між Україною, Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) і Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).
ЄБРР і ЄІБ повністю покриють вартість робіт, яка становить близько 850 млн грн, відповідно до кредитної угоди. При цьому Україна візьме на себе покриття ПДВ та інфляційну складову”, – сказав Прусенко, додавши, що підрядником робіт виступає фінансово-промислова група “Альтком”.
Як повідомляв УНІАН, Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») відремонтує головні дороги України за стандартом “ЩМА-20” (щебенево-мастиковий асфальтобетон), який застосовувався при будівництві траси Київ-Бориспіль.
Раніше на засіданні Кабміну прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк підтвердили плани з фінансування ремонту дороги Київ – Одеса.
Всього на фінансування “Укравтодору” в 2013 році передбачено 23,9 млрд грн, з них 15,565 млрд грн – на дорожні роботи, 8,4 млрд грн – на погашення кредитної заборгованості.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас