Перший удар: санітарна служба РФ висунула претензії до української кондитерки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Перший удар: санітарна служба РФ висунула претензії до української кондитерки

Аграрний ринок
3695
У російської санітарної служби з’явилися претензії до кондитерської продукції, яка поставляється з України. Про це заявив головний державний лікар РФ Геннадій Онищенко.
За його словами, якість кондитерських виробів, що надходять з України, викликає все більшу тривогу. Онищенко додав, що відомство невдоволене, зокрема, якістю продукції компанії «Рошен». Про можливі санкції по відношенню до українських товарів глава Росспоживнагляду не розповів.
Згідно сайту компанії «Рошен», вона виробляє шоколад під однойменним брендом. Реакції компанії на заяви Онищенко поки не послідувало.
Напередодні повідомлялось, що Росія готує економічні санкції щодо Києва. За даними видання, Москва незадоволена тим, що Україна підвищила мита на імпортні автомобілі.
В якості компенсації втрат російського бюджету Митний союз має намір ввести підвищені збори з деяких українських товарів, повідомила газета. У числі товарів, які будуть обкладені підвищеними митами, називалися кондитерські вироби, цукор, шоколад, какао, а також кам’яне вугілля і скло.
У січні минулого року відомство Геннадія Онищенка пред’явило претензії до українських виробників сиру. Росспоживнагляд заявив про порушення технології на ряді підприємств і заборонив ввезення їх продукції в РФ. В результаті серії перевірок і переговорів поставки українського сиру в Росію були відновлені. Самі сироварні компанії частково визнали обгрунтованість претензій російських чиновників.
За матеріалами:
Інтерфакс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас