0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Приватбанк пропонує своїм VIP-клієнтам комплексне вексельне обслуговування


Найбільший український банк - Приватбанк пропонує своїм VIP-клієнтам нову послугу - комплексне вексельне обслуговування. За словами представників банку, основною фінансовою проблемою багатьох торгових і виробничих підприємств в Україні залишається хронічна недостача обігових коштів. Стандартним механізмом рішення даної проблеми є банківський кредит. Однак існують і інші, більш ефективні і дешеві, способи поповнення оборотних ресурсів підприємства. Одним з таких способів є використання векселів при фінансуванні власної господарської діяльності. Банкіри відзначають, що при реалізації нової послуги застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта з метою розробки комплексного фінансового інструмента, що максимально відповідає його потребам. У рамках комплексного обслуговування, Приватбанк здійснює облік, авалювання векселів, виконання функцій розрахункової палати, роботу на комісійній основі, інформаційно-консультаційне обслуговування VIP-клієнтів на ринку боргових зобов'язань. При реалізації програми комплексного вексельного обслуговування VIP-клієнтів, Приватбанк пропонує гнучку систему тарифів. Також для оптимізації платежів по векселях, Приватбанк може надавати платнику кредит під процентну ставку, що значно нижче, ніж при класичному банківському кредиті.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. На сьогоднішній день банк обслуговує понад 200 тисяч рахунків корпоративних клієнтів. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку нараховує 1 430 філій і відділень по всій території країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування