Інтернет війни: Японія звинуватила Китай, Росію та Північну Корею в кібератаках — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інтернет війни: Японія звинуватила Китай, Росію та Північну Корею в кібератаках

Світ
347
Віртуальний простір в Японії називають п’ятим театром військових дій після суші, повітря, моря і космічного простору. Згідно з даними поліції країни, тільки за минулий рік зафіксовані більше тисячі кібератак на японські установи.
Міністерство оборони Японії у вівторок оприлюднило щорічну доповідь (так звану Білу книгу) за 2013 рік, який вказує на причетність Китаю, Росії та Північної Кореї до кібератак на урядові та військові організації в різних країнах світу.
“Почастішали кібератаки на інформаційні та комунікаційні мережі урядових і військових інститутів різних країн, є вказівки на те, що до них причетні державні структури Китаю, Росії і КНДР”, – йдеться в щорічнику.
У Білій книзі зазначається, що безпека кіберпростору має важливе значення для безпеки держави та її збройних сил.
У червні японська компанія Cyber Defence, проаналізувавши кілька десятків вірусів, якими були атаковані японські держустанови, дійшла висновку, що понад 60% з них мають китайський слід і були створені на комп’ютерах з використанням китайської мови.
Віртуальний простір в Японії називають п’ятим театром військових дій після суші, повітря, моря і космічного простору. Згідно з даними поліції країни, тільки за минулий рік зафіксовані більше тисячі кібератак на японські установи із застосуванням вірусів, здатних викрадати інформацію з зараженого комп’ютера.
Біла книга оборони Японії являє собою щорічну доповідь міністерства оборони про головні питання міжнародної та національної безпеки та ситуації у світі, у регіоні за рік.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас