Продажі цифрових камер Nikon обвалилися через смартфони — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Продажі цифрових камер Nikon обвалилися через смартфони

Технології&Авто
1388
Один з найбільших світових виробників фото- і відеотехніки, японська компанія Nikon Corporation, констатує слабкі продажі компактних цифрових камер, що пов’язане зі зростаючою популярністю смартфонів, на користь яких віддають перевагу при фотозйомці.
Інформаційне агентство також підкреслює, що ця тенденція може привести до доходів нижче раніше прогнозованих експертами компанії.
Цифрові камери “point-and-shoot”, прозвані в народі “мильницями”, в квітні і травні 2013 року продавалися на чверть гірше, ніж роком раніше – змушений був констатувати президент Nikon Макото Кімура. Поставки смартфонів же, навпаки, зросли на 46%, досягнувши 722 млн штук, свідчать даними IDC Corp.
“Кількість користувачів, що знімають фото і відео за допомогою смартфонів стрімкими темпами зростає,” – заявив Кімура. “В даний момент всі наші ідеї зосереджені навколо камер, але ми можемо змінити підхід до пропонованої продукції, щоб збільшити обсяг цього ринку”.
За підсумками першого кварталу 2014 фінансового року Nikon очікує “зовсім невеликий” прибуток, тоді як раніше компанія оцінювала його як “відносно низький”. Точних прогнозів по квартальних фінансових показниках Nikon не дає.
У травні компанія очікувала 53% приріст чистого прибутку за рік, що почався 1 квітня, після 28-відсоткового зниження прибутку роком раніше.
У Nikon, 84% виручки якої пов’язано з продуктами для обробки і створення зображень, очікується зменшення виробництва компактних камер на 12% в поточному фінансовому році. Продажі дорогих пристроїв зі змінною оптикою піднімуться на 9%. За словами Кімури, поки компанія не змінила травневий прогноз.
Nikon також сподівається в найближчі кілька років компенсувати скорочення сегмента “мильниць” за рахунок випуску камер класу hi-end, таких як дзеркальна модель D5. Компанія хоче випустити продукт, здатний “змінити концепцію цифрових камер”. Про який саме виріб йде мова, президент не уточнив, але зазначив ймовірність випуску пристрою, який не має відношення до фотоапаратів.
Експерти Camera & Imaging Products Association зафіксували 48% падіння продажів цифрових камер компактного розміру в травні. В категорії дзеркальних апаратів реалізація підросла на 6%.
Раніше повідомлялося, що за підсумками першого кварталу 2012-2013 фінансового року корпорація Nikon скоротила чистий прибуток на 48%. На фінансові результати компанії вплинуло посилення конкуренції на ринку і зміцнення ієни, вважають у Nikon.
За матеріалами:
bloomberg.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас