Раді запропонували позбавити депутатів і чиновників спецномерів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Раді запропонували позбавити депутатів і чиновників спецномерів

Казна та Політика
692
Депутат парламентської фракції “УДАР” Сергій Каплін пропонує заборонити використання спецномерів на автомобілях політиків і чиновників.
“Я підготував такий законопроект, щоб депутати і чиновники були хоча б частково позбавлені можливості відокремитися від народу… Загальновідомо, що власників таких спецномерів не зупиняє на дорогах державтоінспекція і вони можуть безкарно здійснювати будь-які правопорушення – починаючи від порушення правил дорожнього руху і закінчуючи пияцтвом за кермом та ДТП”, – розповів Каплін агентству “Інтерфакс-Україна” у понеділок про свій законопроект “Про внесення змін до закону “Про дорожній рух”, що пропонує заборонити закріплення та використання спеціальних номерних знаків на автомобілях.
“Цей законопроект має широкий спектр застосування не тільки щодо депутатів… Наша політична сила виступає за позбавлення пільг не лише депутатів, а й усіх представників влади: президента, міністрів, суддів. Така ж мета і у мого законопроекту”, – зазначив депутат.
Політик зазначив, що при підготовці законопроекту виходив з того, що на сьогоднішній день сформувався поділ країни на дві частини – прості люди, позбавлені навіть своїх законних прав, і політики, чиновники – так звана привілейована частина суспільства. Каплін пояснив, що на його думку, друга частина суспільства “відокремлює себе від всіх інших”, у тому числі і номерними знаками на автомобілях.
“Це неприпустимо. У такій країні, як наша, не можна допускати, щоб на тлі істотного економічного розшарування суспільства існувало ще й розшарування на основі якихось символів”, – переконаний депутат.
Каплін висловив упевненість, що опозиційні фракції підтримають цей законопроект. “Але мені буде цікаво, як будуть голосувати депутати з фракції Компартії, яка повсюдно декларує рівність і боротьбу з олігархією”, – додав він.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас