Королевська зізналася - заборгованість по зарплаті в Україні - 976,3 млн грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Королевська зізналася - заборгованість по зарплаті в Україні - 976,3 млн грн

Казна та Політика
615
В Україні фактична заборгованість з виплати заробітної плати станом на 1 липня 2013 складає 976,3 млн грн. Про це сказала міністр соціальної політики України Наталія Королевська на засіданні комісії з питань заборгованості по заробітній платі, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат із селекторним включенням керівництва областей, передає прес-служба Мінсоцполітики.
«Станом на 1 липня фактична заборгованість становила 976,3 млн грн, що на 362,7 млн грн перевищувало суму, передбачену графіком», – сказала Королевська.
Королевська звернула увагу на те, що в деяких регіонах замість скорочення в порівнянні з початком року загальна заборгованість із заробітної плати на підприємствах усіх форм власності збільшилася, а графіки погашення заробітних виплат до кінця 2013 р., складені та затверджені Мінсоцполітики, по деяких областях не виконуються.
Нагадаємо, заборгованість з виплати заробітної плати в Україні на 1 червня 2013 р. складе 1 млрд 043,7 млн грн.
Як раніше зазначала міністр соцполітики Наталія Королевська, в структурі заборгованості борги економічно активних підприємств складають 565 млн грн.
Також нагадаємо, що були розроблені графіки погашення заборгованості зарплат по кожному регіону і підприємству.
А за борги приватних підприємств по зарплаті, за словами Королевської, повинні відповідати місцева влада і правоохоронні органи.
Варто також відзначити, що за даними Держстату, середня зарплата в травні 2013 зросла в порівнянні з квітнем ц. р. на 0,6% (20 грн) і склала 3 тис. 253 грн. Рівень безробіття в травні знизився на 0,1 п.п. – до 1,8%, що викликає великий сумнів, адже в уряді Миколи Азарова ніколи не гребували підтасовуванням цифр… У травні 2013 р. в Державній службі зайнятості було зареєстровано офіційно 501 тис. безробітних, при цьому замовчуються дані про тих безробітних, хто не стоїть на обліку в центрах зайнятості.
За матеріалами:
Экономические Известия
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас