Зростання українських акцій стримується через очікування девальвації - експерти


Зростання українських акцій стримується через очікування девальвації - експерти

Зростання українських акцій стримується поновлюваними очікуваннями девальвації, після того як золотовалютні резерви Національного банку знизилися в червні до мінімуму 6 років.

Таку думку висловили аналітики інвестиційної компанії “АРТ Капітал” у своєму огляді.

Вони відзначають, що торги на фондових ринках Європи і США в п’ятницю, 5 липня, пройшли на тлі оптимізму з приводу ринку праці США. У червні в США було створено 195 тис. нових робочих місць, що значно перевищило прогноз. При цьому безробіття залишилося на рівні 7,6%. У результаті індекс S&P 500 виріс на 1,02%, а Dow Jones додав 0,98%.

За словами аналітиків, на тлі сильного зростання в США динаміка індексу Української біржі в п’ятницю виявилася досить стриманою. Індекс показав зростання всього на 0,16%, хоча на початку торгової сесії зростання досягало 1,5%. Серед фішок більше інших виросли “Центренерго” (+2,1%) і “Донбасенерго” (+0,97%), котирування яких підігріваються перспективою приватизації. У той же час, “Мотор Січ” (-1,58%) і Алчевський меткомбінат (-0,94%) потягнули індекс вниз.

На думку аналітиків, сьогодні на відкритті вітчизняного ринку склався помірно позитивний фон. Так, російський індекс показує зростання на рівні 0,1%, а Європа відкрилася в плюсі в очікуванні позитивного рішення щодо чергового пакету допомоги Греції з боку Євросоюзу.

Як повідомлялося, індекс Української біржі за підсумками торгів у п’ятницю, 5 липня, підвищився на 0,16% – до 856,76 пункту. Загальний обсяг торгів склав 26,9 млн грн.

Індекс ПФТС знизився на 0,41% – до 316,64 пункту. Загальний обсяг торгів склав 1,41 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua