Викорінення рейдерства допоможе поліпшити позиції України у світових фінансових рейтингах - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Викорінення рейдерства допоможе поліпшити позиції України у світових фінансових рейтингах - експерт

Кримінал
171
Відновлення роботи антирейдерської комісії допоможе залучити інвесторів, а також популяризувати Україну на міжнародних ринках. Про це заявив глава Антирейдерського союзу підприємців Андрій Семидідько.
“Ми вітаємо відновлення роботи антирейдерської комісії, яка більшою мірою здатна протистояти рейдерству. Економічна ситуація вимагає посилення роботи цього органу. По суті, він здатний в ручному режимі – а зараз інакше ніяк – викорінити це явище”, – підкреслив Семидідько.
Він переконаний, що боротьба з рейдерством допоможе владі залучити інвесторів, популяризувати Україну на міжнародних ринках, а також поліпшити її показники в міжнародних економічних рейтингах. Також експерт запропонував створити реєстр причетних до рейдерських захоплень підприємств осіб, у тому числі чиновників і суддів.
“Важливим є момент залучення громадських організацій до роботи комісії. Також потрібно піти від розмов про рейдерство як про неперсоніфіковане явище. Відомо, що в країні працюють 5-6 великих груп рейдерів, їх імена відомі, потрібно їм влаштувати публічну прочуханку. Важливо при цьому створити реєстр рейдерів і причетних до захоплень осіб, у тому числі чиновників і суддів “, – резюмував Семидідько.
Нагадаємо, після переформатування антирейдерську комісію очолив перший віце-прем’єр Сергій Арбузов, який доручив у найкоротші терміни розробити план дій по боротьбі з рейдерством.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас