Міндоходів роз'яснило порядок повернення вже сплаченого податку на нерухомість — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Міндоходів роз'яснило порядок повернення вже сплаченого податку на нерухомість

Казна та Політика
839
Міністерство доходів і зборів України роз’яснило порядок повернення коштів платників податків, уже сплачених в рамках проведення кампанії зі збору податку на нерухомість, відмінну від земельної ділянки.
Як повідомили в прес-службі Міндоходів, у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України 4 липня нових правил адміністрування податку, громадяни, що вже сплатили податок, можуть звернутися з відповідною заявою до податкових інспекцій.
«Разом з тим, сплачені податки можуть бути зараховані до оплати в 2014 році», – роз’яснили в міністерстві і додали, що платникам податків немає про що турбуватися: відповідну заяву вони можуть подати протягом трьох років.
Як повідомлялося, Верховна Рада України перенесла термін введення і сплати податку на нерухомість, відмінну від земельної ділянки, аж до 31 грудня 2013 року – терміну завершення звірки всіх даних по об’єктах оподаткування та формування реєстру платників такого податку.
Пільга з податку на нерухомість стосується квартир, сумарна житлова площа яких не перевищує 120 кв. м; будинків, сумарна житлова площа яких не перевищує 250 кв. м; квартир і будинків – 370 кв. м.
При цьому, диференційовані ставки податків. Зокрема, для квартир до 240 кв. м така ставка становить 1% від мінімальної заробітної плати (1147 грн), будинків до 500 кв. м – 1% від мінімальної заробітної плати. Квартири і будинки понад 240 кв. м і 500 кв. м відповідно оподатковуються за ставкою 2,7% мінімальної заробітної плати.
Міністерство доходів і зборів України вже розіслало 244 тис. квитанцій про сплату податку на нерухомість.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас