АМКУ оштрафував Південну залізницю за високу ціну на білизну у вагонах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

АМКУ оштрафував Південну залізницю за високу ціну на білизну у вагонах

Казна та Політика
622
Антимонопольний комітет України оштрафував на 250 тис. грн держпідприємство Південна залізниця за зловживання монопольним становищем з надання білизни для пасажирів поїздів далекого прямування.
Згідно з повідомленням уряду, відомство Василя Цушка зобов’язало привести розмір плати за послугу до економічно обгрунтованого рівня, що існував би за умов значної конкуренції на ринку.
Повідомляється, що, за результатами дослідження Антимонопольним комітетом України було виявлено, що ДП Південна залізниця встановлювало необгрунтовано завищений розмір плати на послугу з надання пасажирам у користування комплектів постільної білизни (постільних речей) у вагонах поїздів, які ним обслуговуються.
В АМКУ дійшли висновку, що такі дії державного підприємства є порушенням пункту 1 частини другої статті 13 та пункту 2 статті 50 Закону України Про захист економічної конкуренції.
Примітно, що 5 березня 2012 АМКУ дав ДП Південна залізниця обов’язкові для розгляду рекомендації, згідно з якими держпідприємство мало можливість переглянути розмір плати за надання пасажирам у користування комплектів постільної білизни, проте в певний комітетом термін порушення не було припинено.
Нагадаємо, що 1 липня Антимонопольний комітет України оштрафував Державне територіально-галузеве об’єднання Львівська залізниця на 50 млн грн за зловживання монопольним становищем на загальнодержавному ринку послуг з надання пасажирам у користування комплектів постільних речей в вагонах поїздів.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас