Депутати схвалили конвенцію з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Депутати схвалили конвенцію з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування

Казна та Політика
661
Верховна Рада ратифікувала угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням на дохід, підписану 8 листопада 2012 в Нікосії (Кіпр).
За ухвалення відповідного законопроекту № 0024 проголосували 244 депутати при мінімально необхідних 226.
Конвенцією пропонується ввести для дивідендів загальну ставку в 15%, яка може бути знижена до 5%, якщо одержувач володіє не менше 20% компанії або інвестував у неї не менше 100 тис. євро.
Для роялті пропонується встановити загальну ставку в 10%, а для роялті за твори, патенти і торгові марки вона становить 5%.
Суб’єктами виконання конвенції є Міністерство фінансів і Державна податкова служба.
На думку Кабміну, в результаті введення конвенції в дію підприємці обох країн отримають гарантії того, що доходи, отримані від підприємницької діяльності на території іншої країни, а також джерела в іншій державі у вигляді дивідендів, відсотків і роялті, не підлягатимуть подвійному оподаткуванню.
Також вона гарантує, що підприємці однієї країни будуть обкладатися податком в іншій країні на тих же умовах, що й підприємці цієї країни.
Голова парламенту Володимир Рибак повідомив, що Раді необхідно повернутися до цього питання в зв’язку з існуванням термінової необхідності.
Опозиційні фракції виступили проти цього, але депутати від фракцій “Партії регіонів” і Комуністичної партії підтримали ратифікацію конвенції.
Як повідомлялося, у червні Рада відмовилася ратифікувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням на дохід, підписану 8 листопада 2012 в Нікосії (Кіпр).
Чинне радянсько-кіпрську угоду від 1982 року передбачала нульову ставку оподаткування по цих позиціях.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас