Мита на російськомовні книги, фальсифікація ліків і нелегальна робота "Форекс" - головні цитати і цифри четверга — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мита на російськомовні книги, фальсифікація ліків і нелегальна робота "Форекс" - головні цитати і цифри четверга

513
Пропонуємо вашій увазі найцікавіші цифри і цитати четверга, 4 липня.
- Верховна Рада хоче ввести 7%-й ПДВ на імпорт ліків
- Фракція ВО «Свобода» хоче запровадити 5% мита на ввезення в Україну продукції на іноземній мові
- Міндоходов пропонує знизити вартість неоподатковуваної митом посилки товарів в Україну з 300 до 100 євро
- Зовнішній борг Росії виріс на 10% за півроку
- До держбюджету пропонують вилучати 1,5 млрд грн прибутку держпідприємств
Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Сергій Мамедов про підвищення фінансової грамотності населення та падіння ставок за кредитами
“При збільшенні рівня фінансової грамотності населення грошові потоки будуть спрямовані в банківську систему, відповідно – в економіку країни. Це призведе до зниження процентних ставок, у тому числі і за кредитами”
Генеральний директор фармацевтичної фірми «Дарниця» Гліб Загорій про фальсифікати в ліках
“Якщо комусь здається, що фальсифікуються тільки дорогі препарати, то це не так. За нашими оцінками, більше підробляють масові препарати, а вони переважно вітчизняні”
Гендиректор платіжної системи «Глобал Мані» Олександр Тютюн про роботу WebMoney
“Якщо у кожного з двох мільйонів клієнтів WebMoney на рахунку залишилося 100 грн, то на рахунку повинно знаходитися, за найскромнішими підрахунками, 200 млн грн. У всьому світі електронні гроші працюють так: є банк-емітент, на рахунку якого лежить певна сума. Ці гроші взагалі заборонено як-небудь використовувати. І є оператор, який працює з ними. Люди не повинні відповідати за ваші проблеми. Забрали сервери або не забрали, арештували майно чи ні – це не грало б ніякої ролі для клієнта, якби система була офіційно зареєстрована”
Голова правління Інтернет-асоціації України (ІнАУ) Тетяна Попова про легальності роботи Форекс в Україні
“Якщо за цим столом є хоч одна людина, яка користувалася послугами «Форексу», вона розуміє, що це не зовсім легальне заняття. Тому що «форекс-ринок» – це ринок, який знаходиться поза територією України. Ви вкладаєте якісь гроші, займаючись торгівлею, і, відповідно, ви повинні мати ліцензію на виведення цих коштів за кордон. Як це оформляють документально українські «форекс-компанії» – я не знаю”
Президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко про підвищення інтересу інвесторів до сільського господарства України
“На сьогоднішній день перспективним залишається сектор зернових. Однак значно зростає інтерес до молочної галузі та овочівництва. І Якщо інвестори почнуть вкладати кошти, наприклад, в молочну галузь, зокрема заміну порід корів, то це значно збільшить шанси на вихід вітчизняної молочки на міжнародний ринок”.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас